Новини світу. 2 вересня. Одна з партій Єгипту, яка має намір прийти до влади на виборах восени, хоче ввести на курортах Червоного моря нові правила.

В Єгипті хочуть ввести дрес-код на пляжах

Радикали з партії “Свобода і справедливість Єгипту” хочуть заборонити на пляжах бікіні.

Відпочивальникам можуть заборонити розпивати міцні напої, а жінкам – з’являтися у відкритих купальниках у громадських місцях. За неналежну поведінку планують ввести штраф – 150 євро.

Місцеві підприємці, які працюють в сфері туризму, вже висловили своє обурення подібними ініціативами. Глава палати туристичних компаній Єгипту Хусам аш-Шаірі відзначив, що підсумок таких нововведень буде негативний: іноземці, особливо росіяни та німці, будуть вибирати для відпочинку країни з менш суворим дрес-кодом, а Єгипет позбудеться 13 мільйонів доларів річного доходу.

Дійсно, багато росіян якраз і приїжджають до Єгипту, щоб загоряти, купатися в морі і, основне, розпивати безкоштовні спиртні напої за системою “все включено”, відзначають експерти. За статистикою путівки в готелі, де “все включено”, купують до 80% туристів, пише “Эхо планеты”.

“Арабська революція” вже позбавила Єгипет значної ​​частини доходів від туризму. У лютому падіння турпотоку склало близько 80%, до липня цей показник вийшов на рівень 19%, але теж з мінусом.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.