Новини світу. 4 вересня. Щонайменше вісім людей вже стали жертвами зсувів і селів, викликаних потужним тайфуном “Талас” в Японії, 33 людини вважаються зниклими без вісті, передає в неділю японський телеканал NHK.

Тайфун в Японії ще триватиме

Раніше повідомлялося про шість загиблих і 20 зниклих.

Напередодні “Талас” пройшовся через територію острова Сікоку, а пізніше – через південну частину найбільшого японського острова Хонсю, після чого місцеві річки вийшли з берегів і утворилися потужні грязеві потоки, які в основному і стають причиною загибелі людей.

За даними Метеорологічної служби Японії, центр тайфуну, який став вже 12-м у цьому сезоні, в даний час рухається в північному напрямку над Японським морем зі швидкістю близько 20 кілометрів на годину. Очікується, що “Талас” досягне території російського Далекого Сходу.

Метеорологи попереджають, що через невелику швидкусть руху тайфуну зливи в Японії продовжаться і стануть причиною нових потужних селів і зсувів.

За даними агентства “Кіодо”, влада Японії розпорядилася евакуювати або розіслали рекомендації до евакуації близько 450 тисяч чоловік в центральній і західній частині країни.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.