Новини політики. 17 вересня. Лідер партії “За Україну!” В’ячеслав Кириленко та перший заступник голови партії Володимир Мойсик зареєстрували законопроект щодо декриміналізації відповідальності окремих посадових осіб.

В'ячеслав Кириленко за цивілізовану Україну

Як повідомляє прес-служба “За Україну!”, в пояснювальній записці до законопроекту “Про внесення змін до статті 364 Кримінального кодексу України” зазначається, що він спрямований на приведення відповідних норм національного законодавства у відповідність до законодавства та практикою Європейського Союзу.

Також закон потрібен для забезпечення узгодження положень Кримінального кодексу України з положеннями інших законів України щодо відповідальності осіб, які займають (займали) посади, що відносяться до політичних посад, на які не поширюється трудове законодавство і законодавство про державну службу. Зокрема йдеться про Закон України “Про Кабінет Міністрів України”.

“В усьому цивілізованому світі за політичні рішення політики несуть політичну відповідальність. Політики за неправильні рішення втрачають посаду і підтримку своїх виборців. І це головний стимул для чиновників приймати рішення в інтересах громадян своєї країни”, – сказав Кириленко.

За словами В’ячеслава Кириленка, прийняття цього законопроекту виключає політичні репресії, які зараз цинічно закамуфльовані під “судочинство” і “правосуддя”.

За матеріалами ЛІГА Новости

В’ячеслав Кириленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.