Новини світу. 5 вересня. В Росії помер голова правління “Райффайзен банку” Павло Гурін помер 5 вересня у віці 44 років.

Павло Гурін помер

Про це повідомили в компанії.

Очолити “Райффайзен банк” може досвідчений банкір Йоханн Йонах, вважають експерти.

Гурін народився в 1968 році в Москві. Свою кар’єру в банку розпочав у 1999 році, зайнявши посаду радника з корпоративного фінансування “Райффайзен банк Австрія”. У 2003 році був призначений членом правління, начальником управління корпоративного фінансування та інвестиційно-банківських операцій. У 2006 році став заступником голови правління, керівником дирекції обслуговування та фінансування корпоративних клієнтів банку.

Йоханн Йонах народився в 1962 році в Австрії, закінчив Економічний університет у Відні за спеціальністю “Комерційні науки”, має ступінь магістра соціальних та економічних наук. Йонах володіє російською, німецькою, англійською, болгарською та італійською мовами.

З 1990 по 1995 рік Йонах обіймав посаду голови представництва банку в країнах СНД і керував роботою представництва “Райффайзен Центральбанку” в Москві. У 1999 році Йонах працював членом правління “Райффайзен банку Україна”, з 2000 по 2002 роки обіймав посаду голови правління “Райффайзен Банку” в Болгарії.

У 2003 – 2006 роках Йонах був заступником голови правління “Райффайзен банку Україна”. З 2006 по 2007 рік він обіймав посаду голови правління ЗАТ “Райффайзен банк Австрія”. Після цього Йонах очолив ЗАТ “Райффайзенбанк”. В кінці 2008 року він перейшов на роботу в “Альфа-банк”, а його місце зайняв Павло Гурін.

Newsmarket, Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.