Новини світу. 16 вересня. Влада М’янми зняла заборону на доступ до сайтів ряду світових ЗМІ, опозиційної преси та відео-сервісу YouTube в країні.

youtube
В М'янмі дозволили Youtube

Військова хунта М’янми, під час політичної кризи в країні в 2007 році, ввела заборону на доступ до інтернет-сторінок американського телеканалу CNN, британської телерадіомовної корпорації Бі-бі-сі, агентства Reuters, газети Bangkok Post, Singapore Straits Times, новинної служби “Голос Америки” бірманською мовою й інших ЗМІ.

Веб-сайт був заблокований Myanmar Post and Telecommunications –  телекомунікаційною групою, яка здійснює нагляд за ЗМІ в країні.

“Тепер у нас є доступ на сайти, однак з’єднання в більшості випадків досить повільне. Подивимося, як довго триватиме дозвіл влади”, – сказав редактор однієї з газет в М’янмі.

Заборону на доступ до західних ЗМІ зняли після візиту спеціального посла США Дерека Мітчела до М’янми. Чи вплинула американський дипломат на рішення влади, агентство не уточнює.

Разом з тим телебачення залишається повністю під контролем влади, не допускають будь-яких опозиційних трансляцій. При цьому перевіряється кожна пісня, і навіть мультфільми на предмет наявності політичного підтексту.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.