Новини культури. 18 вересня. Найбільша за останні три десятиліття виставка знаменитого французького художника-імпресіоніста Едґара Деґа відкрилася 17 вересня на в Королівській академії мистецтв.

Едґар Деґа в лондоні до грудня

Виставка “Деґа і балет: відображений момент” виконана в новітньому концептуальному стилі – поряд з показом творів художника організатори виставки намагаються передати відвідувачам суть тодішньої епохи.

Деґа жив у світі, коли головною ідеєю суспільства став рух. Едґар Деґа став одним з перших художників, який оцінив можливості фотографії та початків кінематографа”, – заявив куратор виставки Річард Кендалл.

У рамках нинішньої експозиції представлено 85 робіт Деґа з багаьох музеїв світу.

Одночасно представлені унікальні роботи піонерів світової фотографії, а також перші кінематографічні досліди. Так, окремий зал присвячений російському танцю, замальовками якого протягом 1899 року займався Дега. Він їх робив у кабаре поруч з його художньою студією в знаменитому паризькому кварталі Монмартр.

Деґа пробував себе і в фотомистецтві. У 1895 році він придбав свою першу фотокамеру і багато з нею працював.

Багато сучасників художника вважали його творчість “скандальною” за широке звернення до “тілесної теми і прославляння фізичної пихатості”. Одна сам Деґа стверджував, що через балет і балерин він намагається зрозуміти і висловити “ідею руху”.

Виставка триватиме до 11 грудня поточного року.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.