Новини України. 5 вересня. В канцелярії Печерського райсуду зареєстровано дві заяви про вчинення злочину, підписані Юлією Тимошенко.

Тимошенко подала дві заяви про злочини в суді

Про це повідомив адвокат Олександр Плахотнюк.

За його словами, в першій заяві йдеться про порушення з боку суду у зв’язку з відмовою у допиті свідків від захистку і експертів, а також відмова у долученні до матеріалів справи документів, які захист вважає доказом невинуватості.

“В цьому суді відсутня будь-яка змагальність, і тому не могла на це не відреагувати Юлія Володимирівна”, – підкреслив Плахотнюк.

Він зазначив, що у заявах про злочин Юлія Тимошенко вказує на те, що такі дії суду є неправомірними і тому просить перевірити ці факти і встановити наявність чи відсутність в діях суду складу злочину, передає прес-служба “Батьківщини”.

Окрім того, повідомив адвокат, до канцелярії суду надійшла заява від Юлії Тимошенко про порушення кримінальної справи у зв’язку з фактом штучного недопуску експерта для допиту в судовому засіданні.

Олександр Плахотнюк нагадав, що минулої п’ятниці з’ясувалося, що експерт, який був викликаний на допит на 1 вересня, 31 серпня “раптово” захворів, а відомості про його хворобу старший слідчий Генпрокуратури отримав ще до того як суд задовольнив клопотання про виклик експерта.

“Тобто сталося так, що експерт ще не був викликаний, а у ГПУ вже були відомості про його хворобу”, – наголосив він.

За словами Плахотнюка, адвокати вбачають у цьому узгодженість дій між Генпрокуратурою та судом.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.