Новини світу. 22 вересня. Телебачення Нідерландів випустило в ефір телепрограму “Геть з Голландії”, в якій п’ять біженців змагаються за приз в 4 тисячі євро.

Телешоу "Геть з Нідерландів"

Учасники телешоу повинні були співати голландські народні пісні і вирізати контури країни з сиру.

До участі в програмі допускаються лише ті іноземці, яким вже було відмовлено в наданні притулку в Нідерландах. Учасники телешоу повинні відповідати на питання про Голландію, а також вгадувати народні пісні з кількох нот і вирізати контури Нідерландів з сиру.

Однією з учасниць шоу стала 24-річна чеченка Сабіна Каджієва, яка нелегально жила в Голландії протягом останніх п’яти років. Каджієва втекла з Чечні разом з родиною одинадцять років тому. Після того, як будинок Каджієвих розбомбили, сім’я виїхала до Європи у вантажівці. Прикордонники перевіряли машину, але людей в ній не знайшли. На початку 2011 Каджієва отримала ступінь бакалавра славістики в університеті Гронінгена, проте суд все одно відмовив їй в отриманні легального статусу.

Каджієва дійшла до фіналу, однак в останньому турі програла вихідцю з Вірменії Курдін Гулістян. Після програшу Каджієва під оплески символічно вийшла зі студії-літака через відкриті двері кабіни.

Переможець Гулістян отримав валізу грошей, як сказав ведучий, “для нового життя в його рідній країні, куди його скоро вишлють”.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.