Новини України. 23 вересня. Радник президента Ганна Герман не ображається на прес-службу Верховної Ради за образливі висловлювання на свою адресу.

Ганна Герман радить прес-службі Ради поцікавитися тим, що думають люди

“Ви ж розумієте, що прес-служба самостійно таких заяв не робить”, – сказала Ганна Герман в коментарі НБН.

Радник президента впевнена, що прес-служба виконувала чиєсь завдання, але не уточнила, чиє саме.

“Ця заява Верховної Ради – в дусі брежнєвських часів. У той період історії після таких заяв зазвичай садили в тюрму тих, проти кого такі заяви були направлені. Мені цікаво, яким буде наступний крок Верховної Ради“- додала радник президента.

Ганна Герман також підкреслила, що не відмовляється від своєї критики на адресу Ради за провал законопроекту про врізання прокурорських і суддівських пенсій.

“Я б порадила прес-службі Верховної Ради просто поцікавитися, що думають люди. Я впевнена, що так, як я, думає більшість людей, про що свідчить вкрай низький рівень довіри до парламенту. Я просто висловлюю думку громадян України, які виражають його не тільки вдома на кухні, а вже й на вулиці під час масових акцій протесту”, – сказала Ганна Герман.

“Я абсолютно впевнена, що пенсії прокурорів і суддів треба зменшувати, в суспільстві повинна бути справедливість. Високопоставлені чиновники повинні розділяти з народом всі труднощі, які країна переживає в період реформ”, – підкреслила вона.

Нагадаємо, вчора прес-служба Верховної ради України опублікувала повідомлення в якому сказала, що випади радника Президента України Ганни Герман свідчать про нерозуміння правових реалій, юридичне невігластво та гіпертрофовану переоцінку.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.