Новини України. 13 вересня. Другий рівень пенсійної реформи хочуть впровадять в 2013 році.

Надрага обіцяє другий рівень пенсійної реформи

Про це сьогодні повідомив під час брифінгу перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага.

За його словами, прийняття пенсійної реформи – це лише один із комплексних заходів Уряду, спрямованих на підвищення рівня життя пенсіонерів і відновлення соціальної справедливості. Зокрема, на переконання Мінсоцполітики, запровадження єдиного соціального внеску та податкової реформи уже дали відчутні результати, передає прес-служба міністерства соціальної політики. Нагадаємо, пенсійна реформа запроваджується з 1 жовтня.

“Якщо торік дефіцит Пенсійного фонду становив 34,4 млрд. грн., то цього року заплановано 17,8 млрд., а наступного – 2,2 млрд. грн. Нині Міністерство опрацьовує додаткові пропозиції, щоб звести його до нуля. І якщо так станеться, то вже в 2013-му ми зможемо нарешті запустити другий рівень пенсійної системи”, – підкреслив Василь Надрага.

Станом на 9 вересня 2011 року пенсії профінансовано на суму у 8,2 млрд. грн., що забезпечило виплату пенсій 6,1 млн. пенсіонерів.

Урядовець нагадав, що з 1 квітня цього року підвищено розмір мінімальної пенсії до 764 грн. Він також поінформував, що середній розмір пенсії станом на 1 липня становить 1 205,37 грн. Таким чином, він збільшився на 102 грн. (9,2%) проти липня 2010-го.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.