Новини України. 8 вересня. В Алчевську приватного підприємця можуть посадити на п’ять років за шахрайство з фінансовими ресурсами.

Банк видав кредит за невірними документами

Про це повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

Як з’ясували правоохоронці, підприємець для того, щоб отримати 100 тисяч гривень кредиту, надав до луганська філія одного з комерційних банків завідомо неправдиві довідки про своє фінансове становище.

Перші кілька місяців, поки позичальник справно виконував свої зобов’язання і виплачував відсотки по кредиту, у співробітників банку питань до бізнесмена не виникало. Однак не минуло й півроку, як виплати припинилися. Спочатку співробітники служби безпеки банку намагалися врегулювати ситуацію своїми силами. Коли ж їх зусилля не принесли жодних результатів, вони були змушені звернутися за допомогою до правоохоронних органів.

В ході перевірки співробітникам УМВС вдалося встановити, що інформація, зазначена підприємцем у наданих до банківської установи документах, не відповідала дійсності. Зазначені 100 тисяч гривень були витрачені не за призначенням, а кредитні зобов’язання бізнесмен не виконав, чим заподіяв збиток банку в зазначеному розмірі.

На даний момент щодо несумлінного позичальника порушено кримінальну справу, ведеться слідство.

Джерело Восточный вариант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.