Новини авто. 14 вересня. В Південній Африканській Республіці вперше у світі вводиться повністю безпаперове оформлення прокату автомобілів.

В Африці можна без паперу замовити автомобіль

Компанія First car Rental пропонує брати в оренду машини за допомогою спеціального електронного пристрою.

Нова система Show and go на перших порах охопить один з найжвавіших пунктів оренди, в міжнародному аеропорту Кейптауна, і розрахована на корпоративних клієнтів. Передбачається, що клієнт по Інтернету робить замовлення, потім, після прильоту, виходить з будівлі аеропорту і направляється за заздалегідь визначеним найкоротшим шляхом до стоянки замовленого автомобіля.

Йому не треба навіть заходити в офіс компанії, в автомобілі його чекатиме співробітник з мобільним пристроєм здачі орендованої машини. Для ідентифікації особи клієнта досить порівняти наявну в пам’яті пристрою фотографію з “оригіналом”.

Співробітник фірми пред’являє бланк огляду машини на предмет виявлення дефектів, оглядає її з клієнтом, звіряючись з бланком. Потім клієнт наговорює в пристрій підсумки огляду. З нього не вимагають жодного підпису. Вся операція займає близько хвилини, і клієнт може їхати.

Всього з часу виходу з аеропорту Кейптауна проходить 3,5 хвилини. По завершенні оренди треба лише запаркувати машину в тому ж самому місці і залишити ключі в спеціальному ящику-сейфі, потім можна йти в аеропорт.

Електронний пристрій видачі автомобіля в оренду дозволяє уникнути черг, очікування та заповнення договорів в офісі. Підставою для всіх наступних електронних способів обслуговування клієнта служать надані їм один раз персональні дані, після чого видається “карта постійного користувача”. Потім дані залишаються в комп’ютерній пам’яті, і при оренді машини просто пред’являється карта і звіряється малюнок користувача. Оплата, як це прийнято в ПАР, проводиться виключно за кредитною карткою.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.