Новини технологій. 30 вересня. Згідно з новою доповіддю eMarketer, в 2013 сервіс мікроблогів заробить $ 400 млн, тоді як минулого року його дохід становив лише $ 45 млн.

Twitter
Twitter не виправдав сподівань аналітиків

За оцінками аналітиків eMarketer, цього року Twitter заробить $ 139,5 млн, що на 210% перевищує показники минулого року. Вони також припускають, що до 2013 року дохід компанії наблизиться до $ 400 млн.

До такої сприятливої ​​оцінки фінансових перспектив сервісу аналітиків підштовхнула успішність рекламних кампаній, що проводяться на його сторінках.

Старший аналітик eMarketer, Дебра Ахо Вільямсон, зазначила вдалий старт рекламного продукту Twitter в США. Вона вказує на те, що в окремих випадках відсоток залученості користувачів в Twitter навіть вище, ніж в Facebook, незважаючи на значну перевагу другого в кількості користувачів. Нагадаємо, що аудиторія Twitter налічує 100 млн користувачів проти 800 млн на Facebook.

Відзначимо, що в січні прогнози eMarketer на доходи Twitter в цьому році були навіть вище – $ 150 млн, але невисока ініціативність компанії змусила аналітиків знизити свої очікування.

В цьому році Twitter заробить $ 139,5 млн

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.