Новини України. 21 вересня. Ряд потужних китайських компаній-виробників електровозів представлять свою продукцію, придбання якої може зацікавити Укрзалізницю.

Укрзаліниця готова співпрацювати з Китаєм

Зустріч з Генеральним директором Укрзалізниці Володимиром Козаком відбудеться найближчим часом на прохання китайської сторони.

Представники КНР готові представити свою техніку, надати повну технічну документацію та експлуатаційні відгуки. Китайські партнери також висловили готовність до обговорення пропозицій щодо джерел фінансування продукції.

«Китайська народна республіка має достатньо ресурсів для кредитування подібного роду угод. Вихід на ринок України – безперечний пріоритет для Китаю. А курс на технічне переоснащення залізничної галузі та кардинальну заміну застарілого парку локомотивів, який проводить нинішнє керівництво Укрзалізниці, гарантує довге та взаємовигідне співробітництво», – заявили представники китайських виробників.

Зі свого боку, Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак підкреслив: «Ми зараз серйозно обговорюємо можливості співробітництва з потужними світовими виробниками транспортного машинобудування. Із великою зацікавленістю отримаємо і проаналізуємо пропозиції китайських виробників».

Довідка. Китайські виробники транспортного машинобудування мають досвід роботи з країнами СНД, зокрема, з Казахстаном, Білорусією, Узбекистаном та ін. Казахстан став першою країною, яка успішно випробувала китайську техніку в рамках договору з Чжу-Чжоуською електровозобудівельною компанією. Нова техніка має замінити електровози ВЛ 80, вироблені ще в СРСР. Білорусь співпрацює з Датунським електровозобудівельним заводом.

Конструктивна швидкість китайських моделей – до 200 км/год. Китай комплектує свої машини двигунами відомих європейських виробників, серед яких Alstom, Siemens та інші.

За матеріалами Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.