Новини спорту. 2 вересня. 5 вересня 2011-го в прес-центрі “Україна-2012” відбудеться прес-конференція авторів проекту “Зозулиця”, присвячена старту всеукраїнської акції “Книга побажань” для національної збірної команди України з футболу на Євро-2012.

"Зозулиця"

Це унікальний проект, який об’єднає футбольних уболівальників всієї України. Протягом вересня цього року країною мандруватиме 2012 карток, на яких свої побажання гравцям збірної команди України залишать представники різних міст, різного віку, професій і соціального статусу.

Стартує проект 7 вересня на виставці “Світ подарунків 2011” (Міжнародний виставковий центр, Київ). Як кажуть організатори акції, спільним для всіх 2012 підписантів стане любов до футболу і бажання висловити особисту підтримку гравцям, тренерському складу національної збірної команди України на історичному для нашої держави турнірі – Євро-2012.

“Книга побажань” була ініційована проектом “Зозулиця”. Зробити “Книгу побажань” твором друкарського мистецтва стало можливим за сприяння видавництва “Саміт-книга”. На зустрічі журналістам розкажуть про внесення лауреата конкурсу неофіційних талісманів європершості “Зозулиці” в Книгу рекордів України.

Глиняна пташка-свисток Зозулиця здавна славиться як амулет і музичний інструмент. Символізує великий історичний спадок України і відродження традицій. Крім титулу в конкурсі на талісман, в Зозулиці є інші досягнення: Гран-прі на Міжнародному конкурсі рекламно-сувенірної продукції “B2B Show”, перемога в номінації “Кращий проект 2011” на міжнародній виставці мистецтв “UkranianArtWeek”, диплом Музею повітряних змії їв у Китаї.

Джерело terrikon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.