Новини спорту. 9 вересня. Тренер регбійної команди “Слава” (Переяслав-Хмельницький) Володимир Канна дискваліфікований довічно за бійку з суддею.

ФРУ дискваліфікувала Канна довічно

Таке рішення прийняв “Комітет з організації та проведення змагань” 30 серпня 2011 року.

26-го червня 2011 року після закінчення півфінального матчу 4-го туру першої ліги ЧУ з регбі-7 між командами “Слава” (Переяслав-Хмельницький) та ОДЮСШ (Хмельницький) (5-12) Канна, маючи особисті претензії до арбітра матчу А. Козенко, вийшов на центр ігрового поля і почав бійку з суддею, йдеться в повідомленні Федерації регбі України.

Більше того, до тренера приєдналися гравці команди. Інцидент вдалося припинити, змагання завершили, а те, що трапилося стало предметом розгляду “Комітету з організації та проведення змагань” ФРУ. Перше рішення про довічну дискваліфікацію було прийнято комітетом 29-го червня.

Проте 6-го серпня на засіданні президії це питання переглянули і запропонували замінити довічну дискваліфікацію на п’ятирічну. Цю пропозицію негайно опротестували “Асоціація українських регбійних інспекторів та суддів” (Ауріс) та РК “Епоха-Політехнік” (Київ) (одним з членів якого є Анатолій Козенко).

При повторному розгляді справи, 30 серпня “Комітет з організації та проведення змагань” ФРУ виніс наступне рішення:

– за фактом побиття гравцями і тренером команди “Слава” (Переяслав-Хмельницький) судді Анатолія Козенко під час матчу 4-го туру ЧУ з регбі- 7 серед команд першої ліги – Володимир Канна дискваліфікований довічно (подібний поступок В. Канна вже здійснював у 1998 році) без права брати участь в офіційних заходах ФРУ в якості гравця, тренера, арбітра або офіційного представника клубу;

– команда “Слава” (Переяслав-Хмельницький) дискваліфікована до кінця сезону 2012 і не може приймати участь в усіх офіційних змаганнях з регбі, у зв’язку з тим, що не вдалося встановити особи гравців РК Слава брали участь в інциденті, діскваліфіцірованни всі заявлені на чемпіонат спортсмени…термін – до кінця сезону 2012 фактично і до кінця сезону 2016 умовно”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.