Новини спорту. 5 вересня. В Україні створять книгу побажань для національної збірної з футболу на Євро-2012 вагою 20 кг і 12 грам.

До створення «Книги побажань» може долучитися кожен

Вона складатиметься з 2012 листівок, а також малюнків і віршів, які вболівальники присвятять збірній у майбутньому чемпіонату.

«Книга буде присвячена Євро і міститиме побажання для збірної України на турнір. Вона буде розміром 105 см на 68 см, що відповідає футбольному полю НСК «Олімпійський» у відношенні 1:100, і важитиме 20 кг 12 г», – сказав організатор проекту Олександр Соколинський.

Як повідомили організатори, проект стартує 7 вересня на виставці «Світ подарунків 2011» в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Під час заходу вболівальники заповнять перші листівки-побажання, де зможуть висловити свою підтримку та поради збірної. Протягом місяця картки будуть подорожувати по країні, після чого їх об’єднають в книгу, яку вручать тренеру Олегові Блохіну для збірної України.

«Книга побажань» є одним з напрямків проекту «Зозулица», свисток-оберіг якого раніше став лауреатом конкурсу на неофіційний талісман Євро-2012.

Як зазначив Олександр Соколинський, на виставці також презентують гігантську «Зозулицю», яка є оберегом турніру. «У середу ми покажемо всьому світу найбільший свисток-оберіг. Сподіваємося, він є найбільшим в світі з діючих. Презентація буде яскрава, під час якої ми протягом 20 хвилин спробуємо показати все те, з чого складався образ нашої красивої держави», – сказав він.

За матеріалами Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.