Новини України. 27 вересня. Український моряк помер в Камеруні, не дочекавшись вирішення ситуації з виплатою зарплати членам екіпажу судна “Swift Split”.

судно
Моряк не дочекався зарплати через банкрутство судновласника

Про це повідомив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров. Він розповів, що хорватська компанія-судновласник збанкрутувала, у зв’язку з чим виникло питання про долю членів екіпажу і судна, що перебуває біля берегів Камеруну.

Дікусаров додав, що українські дипломати втрутилися в ситуацію, вони провели низку переговорів, зокрема і з хорватською владою. Разом з тим, це питання мало вирішитися після відповідного рішення суду та продажу судна на аукціоні.

“Ще в грудні 2010 року ми зверталися до двох наших громадян з проханням повернутися до України, незважаючи на заборгованість по зарплаті. Однак, вони відмовилися”, – сказав Дікусаров.

За його словами, 19 вересня цього року МЗС отримало інформацію про те, що один українець – член екіпажу судна “Swift Split” помер.

Прес-секретар МЗС спростував інформацію про те, що повернення українських моряків було неможливим у зв’язку з відсутністю у них необхідних документів. “Просто не було бажання, на жаль, справа зовсім не в документах”, – підкреслив він.

Дікусаров запевнив, що зі свого боку МЗС України готове було надати всі необхідні документи, однак про це ніхто не просив. На даний момент дипломати роблять все необхідне для вирішення питання доставки тіла померлого моряка в Україну і повернення на батьківщину другого моряка.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.