Новини України. 21 вересня. Львівська організація «Жіноча солідарність» хоче подати позов до італійського журналу щодо систематичного формування через свої публікації образу українок-повій і паплюження честі українських жінок.

Українки хочуть довести італійцям, що вони не повії

Про це повідомила правозахисник Тетяна Монтян.

«Я думаю, що ми почнемо з італійських судів за місцем реєстрації журналу», – сказала Монтян.

У свою чергу голова громадської організації «Жіноча солідарність» Наталія Людовічі додала, що після всіх відповідних процедур організація також звертатиметься до Європейського суду з прав людини.

«Ми будемо подавати позов до італійського журналу, оскільки ми бачимо, що крім громадськості ніхто взагалі не збирається відстоювати честь і гідність українок за кордоном. Чому написали, що українка – хтива, з печаткою якогось комуністичного режиму на обличчі?

Не росіянка, тому що Росія висловила б ноту протесту. Світ не дозволяє собі таких відгуків, а про українок можна писати все, що завгодно, і немає жодного прецеденту, коли хтось висловлює протест на такі публікації. Це журнал, тираж якого – 7 мільйонів», – сказала заступник голови організації «Жіноча солідарність» Анна Кузюта.

Крім того, Людовічі і Кузюта також планують звернутися до Президента України Віктора Януковича і в Міністерство закордонних справ України з проханням ввести моніторинг проблем українців за кордоном, зокрема, щодо порушення їх прав, і належного реагування Української держави на такі інциденти. На їхню думку, поширення іноземними ЗМІ стереотипу, що українські жінки є найманками і повіями, негативно впливає на міжнародний імідж України як держави.

За матеріалами ZN.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.