Новини України. 8 вересня. Вчора настала 36-а доба, як господар приватного зоопарку у Василівці, Запорізької області, Олександр Пилишенко брав участь в експерименті «35 днів в одній клітці з левом».

Мить розлуки

Поглянути, як сміливець вийде з-за грат, зібралися чи не всі городяни. Народ відрахував останні десять секунд спільного проживання людини і левиці, і о 12:00 Олександр, забравши з собою левенят Августа і Августу, покинув вольєр.

«Серце розривається на частини. Це останні хвилини що ми разом. Сьогодні Августу забирають в зоопарк. Та й Катю дуже важко було залишити за гратами. Вона звикла до мене, змінила свій характер. Я бачив, що вона вже думає, що ми будемо жити разом завжди, а я її покинув. Адже останній місяць вона для мене була всім – і теплим спальним мішком, і компаньйоном за обідом», – розповів про свої переживання Олександр Пилишенко.

На думку чоловіка, на 99% успіхом експерименту він зобов’язаний своїй волохатій партнерці, яка жодного разу не подивилася на нього як на здобич, хоча без одних штанів його все-таки залишила.

«Я, напевно, єдина людина в світі, яка прожила з хижаком і не була подряпана ним ні на дюйм. Хоча вона мене і сприймала як грушу для биття, але кігті в хід не пускала. Правда, днями випадково зачепила кігтем брюки і порвала їх. Але я втратив за місяць всього одні штани, а американець, який взимку два тижні прожив у клітці з левом, залишився без п’ятнадцяти пар. Моя Катюня не тільки дівчинка ласкава, але ще й ощадлива», – нахвалює вихованку Олександр.

На урочистому покиданні Олександром клітки з левицею був присутній також представник національного проекту «Книга рекордів України», який заявив, що він зареєстрував одразу три рекорди.

«Олександр є людиною, яка прожила найдовше в одній клітці з левом. Другим рекордом вважається те, що він, проживаючи з левицею в клітці, прийняв у неї пологи. Ну, і наш герой не сидів весь цей місяць без діла, а намалював 13 картин, і це стало її третім рекордом. Надалі ми будемо працювати над тим, щоб його рекорди були зафіксовані в Книзі рекордів Гіннеса, – розповів нам представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчибій.

Другою важливою метою експерименту Олександра Пилишенко було залучення уваги до домашнього зоопарку, щоб зібрати гроші на продовження будівництва великого зоопарку, який розташовується в трьох кілометрах від нинішнього.

«На розрахунковий рахунок не надійшло жодної копійки, але, сподіваюся, після того, як експеримент завершився, меценати стануть активнішими. Зате нам вдалося просунути справу з відведенням земельної ділянки під зоопарк – питання буде розглянуто на завтрашній сесії міськради. Так що, я думаю, ми тільки на початку шляху, і наступного літа я влаштую новий експеримент – вже в новому зоопарку», – вважає Олександр.

ВІДЕО

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.