Новини України. 23 вересня. У 2011 році Україна виходить на четверте місце в світі по виробництву яблук, і на п’яте-шосте – з виробництва томатної пасти, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

яблука
Україна вийшла на 4 місце з виробництва яблук

“Я із задоволенням констатую, що на сьогоднішній день, в цьому році ми виходимо на четверте місце в світі по виробництву яблук.

Я впевнений, що найближчим часом ми будемо мати п’яте-шосте місце з виробництва томатної пасти в світі. Це важливо”, – сказав він, виступаючи на конференції, присвяченій презентації чергового аналітичного звіту Американської торговельної палати в Україні “Партнерство з метою підвищення конкурентоспроможності економіки Україні 2011-2012” у Києві в четвер, пише Сегодня

Присяжнюк підкреслив, що першочерговим завданням для країни є забезпечення продовольчої безпеки. За його словами, Україні необхідно мінімізувати імпортозалежність в аграрному секторі.

“Ми сьогодні поки що не в достатній кількості виробляємо м’ясо свинини, імпортуємо м’ясо яловичини, у нас на низькому рівні обсяги виробництва молока. Держава на наступний рік сконцентрує державну підтримку на цих напрямках”, – зазначив він.

Міністр нагадав, що програма економічних реформ президента України Віктора Януковича ставить одним з пріоритетів аграрний сектор. “Сьогодні світові аналітики говорять, що можливості аграрного сектора на сьогоднішній день не використані навіть наполовину”, – вказав Присяжнюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.