Новини України. 21 вересня. Президент України Віктор Янукович у Нью-Йорку провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.

Україна цінує партнерські відносини з НАТО - Янукович

Під час зустрічі сторони обговорили питання міжнародної безпеки, а також питання внутрішньої політики України.

“Ми позитивно оцінюємо досягнутий рівень відносин з Альянсом, їх прагматизм і націленість на конкретний результат. На нашу думку, це є надійною запорукою продовження конструктивного партнерства між Україною і НАТО“, – сказав під час зустрічі Глава Української держави.

За його словами, Україна цінує партнерські відносини з НАТО.

“Для України є важливими є ті принципи, які сповідують НАТО та Європейський Союз – демократія і верховенство права, і ми їх неухильно дотримуємося. У цьому питанні ми однодумці”, – наголосив Віктор Янукович.

У свою чергу Андерс Фог Расмуссен дав високу оцінку співпраці України та НАТО, зокрема у миротворчих місіях в Афганістані та Косово. Генсек Альянсу запросив Україну долучитися до ініціатив НАТО, зокрема до участі в антипіратській операції “Океанський щит”.

Віктор Янукович зазначив: “Наші національні інтереси і наші громадяни страждають від піратських нападів. Ми зацікавлені в тому, що зробити свій внесок у боротьбу з піратством”.

Президент України доручив відповідним міністерствам опрацювати це питання спільно з фахівцями НАТО.

Генсек Альянсу запросив Україну взяти участь у наступному саміті НАТО, який відбудеться у Чикаго у травні 2012 року. Також Андерс Фог Расмуссен запросив Віктора Януковича відвідати штаб-квартиру Організації для виступу на Раді НАТО.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.