Новини економіки. 1 вересня. Уряд України проведе реструктуризацію «Нафтогаз України», виділивши, зокрема, з її складу газовидобувну компанію з подальшим виведенням її на біржу для залучення $5-10 млрд інвестицій, повідомив Микола Азаров.

нак нафтогаз україна
Азаров хоче продати частину Нафтогазу

“Ми прийняли рішення зараз піти на реструктуризацію компанії “Нафтогаз“, виділити відповідно газовидобувну компанію, провести її підготовку і піти на розміщення її акцій на відкритій біржі”, – сказав він під час відкритої лекції для студентів КНУ ім.Т. Шевченка.

“За нашими розрахунками, ми повинні отримати дуже серйозний інвестиційний ресурс — близько $5-10 млрд”, — додав прем’єр.

Раніше повідомлялось, що президент України Віктор Янукович у відповідь на пропозицію Росії пообіцяв продавати великі енергетичні об’єкти виключно “прозоро і на ринкових умовах”.

Директор Світового банку в Україні, Білорусі, Молдові Мартін Райзер в інтерв’ю повідомляв, що Світовий банк хоче допомогти “Нафтогазу України” стати інвестиційно привабливою компанією, що допоможе їй залучити необхідні кошти для повної реалізації економічного потенціалу.

Нагадаємо, що сьогодні прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що вважатиме керівництво Росії відповідальним за можливий розрив газових контрактів.

За матеріалами ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.