Новини України. 22 вересня. Європейський Союз повинен подати Україна руку і дати чіткий сигнал про майбутнє членство країни в ЄС.

Герман чекає знак для танго з Європою

Про це заявила радник президента України, керівник головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації президента Ганна Герман, пише ЛІГАБізнесІнформ.

“Ми бачимо майбутнє в європейському домі. Але в будинку, а не в передпокої. І якщо західний партнер не дасть нам чіткого сигналу про те, що перед нами будуть відкриті двері першого салону Європи, то нам потрібно добре подумати: а що ми виграємо від тупцювання в передпокої? ” – сказала Герман.

“Європейці люблять повторювати, що для танго потрібні двоє. Україна до цього готова. І, до речі, до іспиту з демократії теж. Ми говоримо: наш банк справедливості не банкрут. І то важке питання, яке перед нами ставить Захід, буде вирішено справедливо. І ми сподіваємося, що наш західний партнер подасть Україна руку, і що Україна прийме саме цю руку”, – підкреслила радник глави держави.

За її словами, сьогодні Україна стоїть перед вибором.

“І від цього вибору залежить, можливо, вся майбутня геополітична карта континенту”, – зазначила радник.

Вона також прокоментувала позицію деяких євроскептиків про те, що через різного роду виклики ЄС очікує розвал. На думку Герман, Європейському Союзу це не загрожує.

“Світ прагне до об’єднання, світ стає глобальнішим. У цьому всьому повинна брати участь України як рівноправний партнер наших сусідів і друзів”, – сказала вона.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.