Новини здоров’я. 30 вересня. Соціальна мережа Twitter дозволила експертам вивчити динаміку настрою людей з різних країн світу.

Настрій людини міняється впродовж дня

Виявляється, настрій жителів планети міняється приблизно однаково з плином дня і протягом тижня.

Як показав аналіз постів в Twitter, люди у всьому світі прокидаються в доброму настрої, який псується до кінця робочого дня. Учені з Корнельського університету відстежували записи 2,4 мільйона осіб з 84 країн протягом двох років за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, і прийшли до висновку, що робота, сон і кількість сонячного світла формують циклічні емоції, такі як захоплення, розчарування, ентузіазм і гнів.

Найбільш щасливі люди рано вранці і близько півночі. У вихідні люди з’являються в мережі на кілька годин пізніше і в основному в хорошому настрої. В Арабських Еміратах, де робочий тиждень триває з неділі по четвер, пік позитивного настрою припадає на пізній ранок п’ятниці і суботи.

«Ми виявили єдиний ритм в кожному з днів тижня. Можливо, на настрій людей впливає щось фундаментальне, наприклад, біологічні чи циркадні ритми. При цьому приблизно однакова картина спостерігається на всій планеті. Всі ми – люди, і всі ми схильні до впливу однакових психологічних чинників», – підсумовують дослідники.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.