Новини світу. 2 вересня. Адміністрація Барака Обами пропонує платити вчителю-початківцю в державних школах країни не менше $60 000 на рік або $5 000 в місяць.

США заохочує молодих вчителів високою зарплатою

За словами міністра освіти США Арне Дука, тільки таким чином “ми зможемо залучити в освітні установи молодих і талановитих випускників університетів”.

На думку Дука, початківець також повинен бачити перспективу зростання зарплати, яка разом з досвідом і стажем може вирости до $150 000. Це набагато вище, ніж заробляють зараз багато директорів американських шкіл.

Згідно з даними Бюро трудової статистики, в даний час середній оклад вчителя середньої школи в США складає $52 000 в рік.

“На підвищення буде потрібно багато грошей. Особливо це відчутно на тлі нинішньої економічної ситуації, коли уряд бореться з боргом і дефіцитом. І я впевнений, що деякі люди поспішать сказати, що ці гроші можна було б спрямувати на більш необхідні потреби”, – каже міністр освіти США.

У якості позитивного зв’язку між розміром зарплати вчителя і успіхів учнів у міністерстві наводять експеримент в деяких середніх школах Нью-Йорка, де вчителям підвищили оклад до $125 000 на рік. На думку експертів, педагог з високою зарплатнею завжди має вищі результати іспитів у школярів.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.