Новини культури. 28 вересня. У Лос-Анджелесі розпочався судовий процес у справі особистого лікаря Майкла Джексона.

Конраду Мюррею світить 4 роки ув'язнення

Кардіолог Конрад Мюррей, за версією слідства, дав музикантові дуже велику дозу снодійного. У поєднанні з іншими препаратами доза виявилася для Джексона смертельною.

До судового процесу над Конрадом Мюрреєм, лікарем короля поп-сцени Майкла Джексона, в Сполучених Штатах прикута величезна увага. Квитки на засідання навіть розігрували через спеціальну лотерею. Ті ж, хто не зміг потрапити всередину, перед будівлею суду ще за кілька годин до початку слухань влаштували стихійний мітинг.

“Ми два роки чекаємо рішення суду присяжних і обвинувачувального вироку. Це всього лише формальність. Почувши всі докази, присяжні зрозуміють, що вердикт очевидний”, – упевнений прокурор Девід Валгрен.

На процес у верховному суді Лос-Анджелеса приїхала майже вся родина музиканта. У своїй вступній промові прокурор прямо говорить: Мюррей давав Джексону небезпечну речовину “Пропофол” без відповідного медичного нагляду та при повній відсутності необхідного обладнання. І саме через передозування препарату і помер легендарний музикант.

“Розслідування цієї справи покаже, що Майкл Джексон повністю довіряв своє життя доктору Мюррею. Як стане зрозуміло надалі, невиправдана довіру обійшлося йому занадто дорогою ціною – ціною його власного життя”, – заявив обвинувач.

Свої звинувачення він підкріплює шокуючим фото померлого Джексона з написом “вбивство”. А через кілька хвилин дає можливість присутнім прослухати запис, вилучений з мобільного телефону обвинуваченого. Зроблений він був за півтора місяці до смерті музиканта.

Джексон розповідає про свої майбутні концерти і бажання повернутися на світовий Олімп, але впізнати знайомий мільйонам голос співака майже неможливо. Співак явно перебуває під дією сильного медичного препарату.

“Ми повинні зробити феноменальне шоу. Я хочу, щоб люди, покидаючи шоу, говорили:” Я не бачив нічого подібного за все своє життя. Це приголомшливо! Він – найвидатніший виконавець на Землі”, – чути голос Майкла Джексона.

Втім, захист наполягає: співак сам прийняв критичну дозу снодійного вже після відходу лікаря. І робив це і раніше, без консультації з Мюрреєм. Сам же лікар давав співакові мінімальну дозу, але музикант мав достатню кваліфікацію, щоб самому ввести собі смертельну ін’єкцію.

“Ми впевнені: розслідування доведе той факт, що після відходу Мюррея Джексон самостійно прийняв дозу “Пропофолу”, яка в поєднанні з іншими препаратами склала гримучу суміш, яка вбила його на місці”, – говорить адвокат Мюррея Едвард Чернофф.

Процес над лікарем може затягнутися на півтора місяця. У разі, якщо вина лікаря в ненавмисному вбивстві буде доведена, йому загрожує до чотирьох років тюремного ув’язнення та позбавлення ліцензії на медичну практику.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.