Новини України. 3 вересня. Юлія Тимошенко вчергове відмовилася від медогляду, повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Тимошенко вкотре відмовилась від медогляду

Повідомляється, що до СІЗО «для проведення медичного огляду і обстеження Тимошенко ввосьме прибула медична комісія МОЗ України, на чолі з її керівником – першим заступником міністра Моїсеєнко Раїсою Олександрівною».

Зазначається, що у складі комісії прибули також особистий лікар і медична сестра Тимошенко.

«Однак, як і раніше, від запропонованого медогляду та проведення лабораторного обстеження Тимошенко вчергове відмовилась, що підтверджено відповідним актом, підписаним членами комісії та довіреним лікарем і медсестрою ув’язненої», – сказано в повідомленні.

«Стан здоров’я ув’язненої порівняно з 30 серпня цього року не змінився та продовжує перебувати під постійним контролем з боку медперсоналу Київського СІЗО», – зазначили у прес-службі,  пише Тиждень

Нагадаємо, раніше в СІЗО заявляли, що Тимошенко відмовлялася від медогляду комісією МОЗ, до складу якої входили її особистий лікар та медсестра. Однак Тимошенко на це заявляла, що особистого лікаря до неї не допускали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.