Новини України. 3 вересня. Юлія Тимошенко вчергове відмовилася від медогляду, повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Тимошенко вкотре відмовилась від медогляду

Повідомляється, що до СІЗО «для проведення медичного огляду і обстеження Тимошенко ввосьме прибула медична комісія МОЗ України, на чолі з її керівником – першим заступником міністра Моїсеєнко Раїсою Олександрівною».

Зазначається, що у складі комісії прибули також особистий лікар і медична сестра Тимошенко.

«Однак, як і раніше, від запропонованого медогляду та проведення лабораторного обстеження Тимошенко вчергове відмовилась, що підтверджено відповідним актом, підписаним членами комісії та довіреним лікарем і медсестрою ув’язненої», – сказано в повідомленні.

«Стан здоров’я ув’язненої порівняно з 30 серпня цього року не змінився та продовжує перебувати під постійним контролем з боку медперсоналу Київського СІЗО», – зазначили у прес-службі,  пише Тиждень

Нагадаємо, раніше в СІЗО заявляли, що Тимошенко відмовлялася від медогляду комісією МОЗ, до складу якої входили її особистий лікар та медсестра. Однак Тимошенко на це заявляла, що особистого лікаря до неї не допускали.