Новини економіки. 19 вересня. Проект бюджету України на 2012 рік не передбачає зниження ціни на російський газ.

У проекті бюджету немає зниження ціни на газ

Про це в ході експертного опитування проведеного Інститутом Горшеніна заявила народний депутата від Партії регіонів Олена Бондаренко.

“Це той підхід, який я теж використовую у своїй роботі. Коли я щось планую, я виходжу з найгіршого варіанту за видатками, якщо у видатковій частині витрати будуть зменшені за рахунок більш прийнятної ціни, то тоді я отримаю кращий прогноз. Тобто – заощаджу. У мене з’являться вільні гроші”, – сказала Бондаренко, яку цитує прес-служба Інституту Горшеніна.

На її думку, уряд України виходив з того ж принципу. “Про всяк випадок внесли найгірший прогноз по ціні на газ, відштовхуючись від того, що якщо не вдасться домовитися про нову ціну, то тоді потрібно розраховувати видаткову частину по максимальному тарифу на газ, який можливий на нинішній момент”, – сказала нардеп.

При цьому Бондаренко зазначила, що Україна все-таки серйозно розраховує на зниження ціни на газ. У разі успішних переговорів з Росією з цього питання, бюджетні гроші, що звільнилися, за її словами, перерозподіляться або на соціальні програми, або на інфраструктурні проекти.

За її словами, проект бюджету “винесуть у зал – в понеділок тільки відбудеться погоджувальна рада”. “Я можу тільки прогнозувати як людина, яка працює в парламенті, що якщо на погоджувальній раді досягнуть згоди і поставлять бюджет на розгляд, то це буде тільки перше читання, а між першим і другим, природно, буде накидана маса пропозицій щодо зміни бюджетних статей. У кожному разі, на Новий рік країна вже буде з новим бюджетом “, – сказала Бондаренко.

За матеріалами ЛІГА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.