Новини світу. 9 вересня. У північній частині Лондона проходять похорони Марка Даггана, якого застрелив поліцейський під час затримання.

Вбивство Марка Даггана спричинило масові безлади у Англії

Родичі очікують появи близько тисячі чоловік на церемонію прощання, пише газета The Telegraph.

29-річний Дагган їхав у таксі, коли його зупинили співробітники поліції, які розслідували збройну злочинність з боку темношкірих мешканців Лондона. Поліція спробувала його затримати, але він вчинив опір, після чого поліцейські почали стріляти.

Напередодні похорону брат Даггана звинуватив поліцейських в “політиці стріляти на поразку”, дивуючись, чому вони не могли вистрілити не в груди, а в інші частини тіла, що не закінчилося б летальним результатом.

Після загибелі Даггана близько 300 осіб зібралися увечері біля поліцейської дільниці району Тоттенхем на знак протесту проти дій поліції. Скотланд-Ярд наполягав, що вбитий встиг вистрілити в поліцейського, який залишився живий, оскільки куля потрапила в його рацію.

Незалежне розслідування поставило версію правоохоронних органів під сумнів. Невеликий мітинг переріс у погроми, які до середини тижня вирували вже по всій Англії. В ході заворушень було затримано більше двох тисяч осіб.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.