Новини культури. 10 вересня. З 11 по 18 вересня в Ялтинському театрі ім. А. П. Чехова проходитиме IV Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Театр. Чехов. Ялта».

Місію відкриття довірили Богдану Ступці

У нинішньому році оргкомітетом фестивалю була отримала 51 анкета-заявка від театральних колективів 17-ти країн світу. У результаті організатори фестивалю вибрали вистави професійних театрів з України, Росії, Великобританії, Ізраїлю, Естонії, Іспанії, Азербайджану, Казахстану, які і будуть представлені до уваги театральної публіки і вимогливому журі.

Як зазначають організатори, «Театр. Чехов. Ялта»– це головний проект року для Ялтинського театру ім. А. П. Чехова. Його ідея полягає не тільки в демонстрації вистав, але й в активній творчій взаємодії. Так, гостей та учасників фестивалю крім спектаклів чекають яскраві гала-вистави, творчі зустрічі та дискусії з відомими акторами, діячами театрального мистецтва та театральними критиками, у тому числі авторські творчі майстерні, прес-конференції, унікальні майстер-класи оригінальних сучасних методик акторської майстерності та , звичайно, традиційний театральний капусник.

Урочиста церемонія відкриття фестивалю відбудеться 11 вересня о 19 годині. Перед відкриттям театральні колективи влаштують парадне хода під прапорами своїх країн. Також буде піднято прапор фестивалю. Цю місію організатори довірять відомому українському акторові Богдану Ступці.

Джерело Новости Крыма