Новини культури. 10 вересня. З 11 по 18 вересня в Ялтинському театрі ім. А. П. Чехова проходитиме IV Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Театр. Чехов. Ялта».

Місію відкриття довірили Богдану Ступці

У нинішньому році оргкомітетом фестивалю була отримала 51 анкета-заявка від театральних колективів 17-ти країн світу. У результаті організатори фестивалю вибрали вистави професійних театрів з України, Росії, Великобританії, Ізраїлю, Естонії, Іспанії, Азербайджану, Казахстану, які і будуть представлені до уваги театральної публіки і вимогливому журі.

Як зазначають організатори, «Театр. Чехов. Ялта»– це головний проект року для Ялтинського театру ім. А. П. Чехова. Його ідея полягає не тільки в демонстрації вистав, але й в активній творчій взаємодії. Так, гостей та учасників фестивалю крім спектаклів чекають яскраві гала-вистави, творчі зустрічі та дискусії з відомими акторами, діячами театрального мистецтва та театральними критиками, у тому числі авторські творчі майстерні, прес-конференції, унікальні майстер-класи оригінальних сучасних методик акторської майстерності та , звичайно, традиційний театральний капусник.

Урочиста церемонія відкриття фестивалю відбудеться 11 вересня о 19 годині. Перед відкриттям театральні колективи влаштують парадне хода під прапорами своїх країн. Також буде піднято прапор фестивалю. Цю місію організатори довірять відомому українському акторові Богдану Ступці.

Джерело Новости Крыма 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.