Новини світу. 27 вересня. Колумбійська поліція виявила в джунглях на заході країни підводний човен, який, ймовірно, призначався для переправлення наркотиків до Центральної Америки.

Кокаїн
Поліція знайшла субмарину, яка могла перевозити кокаїн

Як повідомили в поліції, знайдена субмарина могла прийняти на борт команду з п’яти осіб з вантажем до чотирьох тонн кокаїну.

Підводний човен був здатний витримати десятиденне плавання без підйому на поверхню, у зв’язку з чим його виявлення в разі виходу в море було б вкрай утруднено.

Загальна вартість човна разом з встановленим на борту обладнанням, засобами навігації і зв’язку оцінюється в два мільйони доларів.

У правоохоронних органах вважають, що підводний човен міг належати бойовикам терористичної організації “Революційні збройні сили Колумбії” (FARC). Значна частина доходів, необхідних для діяльності угруповання, – за рахунок продажу наркотиків.

Виявлена ​​субмарина стала вже другою подібною знахідкою за останні кілька днів. 24 вересня поліцейські Колумбії виявили напівзаглибний плавальний засіб, здатний вмістити на борт до десяти тонн кокаїну.

За матеріалами Lenta.ru