Новини культури. 1 вересня. Виставка малюнків художниці Ганни Кірюшиної “Із в себе” відкрилася 31 серпня в харківській галереї “Маестро”.

Виставка сутності людини проходить в Харкові

Автор не має художньої освіти, і це її перша персональна експозиція. Як повідомила Ганна, представлені малюнки виконані крейдою і гуашшю і створювалися протягом літа.

“Коли малюнків зібралося дуже багато, друг запропонував мені зробити виставку і показати в моїх емоціях прояви людини: хто вона така, звідки з’явилася і що з нею відбувається”, – зазначила автор.

Експозиція розділена на чотири частини, що показують появу людини і її шлях.

За словами художниці, це відбувається так: “Сутність, що не має жодних емоцій, плотських властивостей, нічого, крім свідомості, хоче цим всім володіти. Вона шукає якийсь спосіб, щоб це все отримати. У результаті з’являється людина, але всередині неї сутність. І коли людина помирає, сутності виходять з її тіла і вже володіють усіма цими властивостями”.

Виставка проходить в залі з приглушеним світлом, а також супроводжується музикою і демонстрацією слайд-шоу. “Кожна людина повинна відчути в собі сутність, слухати свої бажання, діяти відповідно до них, ніколи не обманювати себе”, – зазначила Ганна Кірюшина, пояснюючи концепцію свого проекту. На виставці є чисті аркуші паперу і крейда, якими відвідувачі можуть малювати все що їм заманеться. Експозиція працюватиме до 8 вересня.

ВІДЕО

За матеріалами STATUS QUO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.