Новини світу. 6 вересня. Влітку американські вчені почали просувати закон про можливість позбавлення батьківських прав людей, чиї діти страждають ожирінням.

Дітей з ожирінням заберуть від батьків

Багато експертів поставилися до цієї пропозиції з побоюванням. Інші – з гумором. Втім, британцям тепер не до жартів – для них цей кошмар незабаром може стати реальністю, пише The Telegraph.

Ідея американських учених про позбавлення батьківських прав людей, чиї діти страждають ожирінням, схоже, припала до смаку британським властям. Подружня пара з шотландського міста Данді зіткнулася з перспективою ніколи більше не побачити своїх дітей. Міська влада пригрозили батькам, які самі страждають ожирінням і, на думку чиновників, “нав’язали своїм дітям подібний спосіб життя”, що найближчим часом їх чотирьох дітей можуть забрати з дому і поселити в чужих сім’ях, де за вагою їх чад будуть “пильно стежити “.

Більше того, влада заявила, що у батьків не буде права не те що відвідувати дітей, а взагалі підтримувати з ними хоч якийсь зв’язок. Таким чином, сім’я зможе возз’єднатися, тільки коли діти виростуть і зможуть самостійно знайти своїх батьків. Це безпрецедентний випадок втручання британської влади в особисте життя своїх громадян.

Страждаюча ожирінням подружня пара, яка побажала залишитися анонімною, вже натерпілася від влади через свою зайву вагу. Кілька років родина прожила в спеціальному державному ізоляторі, де до них були приставлені соціальні працівники та громадські спостерігачі, уважно стежили за тим, що їли батьки і чим вони годували своїх дітей. При цьому занадто великий у всіх сенсах сім’ї, в якій налічується семеро дітей, заборонялося виходити з дому після дев’ятої вечора і проводити в сидячому положенні більше години. Незважаючи на всі хитрощі влади, схуднути фактично ізольованим від зовнішнього світу людям не вдалося.

Влада погрожує “відняти” у батьків чотирьох дітей – трьох дівчаток та одного хлопчика. При цьому наймолодшому дитині лише два роки, а старшому – 11 років. Батьки і значна частина міської громадськості в шоці. Сім’я збирається судитися з чиновниками. Представники міського суду Данді холодно відповідають, що діють в інтересах дітей.

Як повідомляє Associated Press, в США було кілька випадків, коли страждаючих ожирінням дітей на час розлучали з сім’єю. Але лише на час. Експерти стверджує, що справа сім’ї з шотландського міста Данді стане безпрецедентною не тільки для британського, а й для світового правосуддя.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.