Новини світу. 17 вересня. Поліція Берліна намагається встановити особу підлітка, який днями з’явився в місті і стверджує, що останні роки жив у лісі.

Хлопчик п'ять років жив у лісі

Хлопець, на вигляд близько 17 років, назвався Реєм. Він розмовляє англійською і трохи німецькою.

Рей прийшов до міста 5 вересня. Він звернувся до центру з надання екстреної допомоги молоді.

За його словами, приблизно п’ять років тому, після того, як померла його мати Дорін, він разом із батьком Раяном пішов у ліс, де жив постійно, ночуючи в наметі та землянках.

У серпні нинішнього року батько помер. Рей поховав його сам, приклавши могилу камінням. Після цього хлопчик, озброївшись компасом, рушив на північ і зрештою дійшов до Берліна.

“Його батько сказав йому йти за компасом на північ, якщо щось трапиться. Шлях до Берліна зайняв у нього два тижні”, – сказав представник поліції Міхаель Маас.

Підліток не може пояснити, звідки походить його родина, і де він жив раніше. Також не зовсім зрозуміло, в якому регіоні країни знаходиться той ліс, про який розповідає Рей.

Намагаючись встановити його особу, берлінська поліція розіслала свої запити через Інтерпол в усі європейські країни. Слідчі мають намір знайти могилу батька хлопчика.

У поліції поки немає підозр у тому, що Рей може бути причетний до якогось злочину.

Медогляд не виявив жодних відхилень у здоров’ї молодої людини.

“У нього немає ні паспорта, ні інших документів, нічого. Виглядає він добре, не схожий на дику людину. Фізично і психічно він здоровий”, – повідомила представниця поліції Міріам Таухманн.

Поліція не має наміру публікувати жодних фотографій Рея, оскільки він радше за все неповнолітній.

Ця дитина жила в лісі, але розмовляє англійською. А трапляється, що діти-мауглі виростають у квартирах серед родини, знаючи тільки мову тварин. Так сталося з однією дівчинкою з Росії, яка у свої п’ять років знала тільки мову кішок і собак.

За матеріалами Tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.