Новини технологій. 22 вересня. Сервіс мікроблогів Twitter отримав нові можливості, на цей раз вони стосуються відправки твітів з мобільного пристрою.

Twitter дозволив постити MMS з мобільного

Раніше опублікувати “пост” в Twitter можна було за допомогою SMS – така можливість існує в 80 країнах на 9 мовах і “географія” продовжує розширюватися. Тепер же до посту з мобільного телефону можна додати і фото і для цього не потрібно спеціальний Twitter-клієнт або веб-браузер: зробити це можна через MMS. Тобто, відправити твіт з текстом і картинкою, можна, вклавши все це в MMS повідомлення.

Поки що така функція Twitter доступна лише у декількох операторів, які надають послуги з відправлення MMS. У США це AT&T, Verizon Wireless і Cellular South, у Великобританії – Vodafone, O2 і Orange, в Італії – Vodafone, в Канаді – Rogers Communications, в Бахрейні – VIVA і в Бразилії – TIM.

Скоріш за все, Twitter почне співпрацювати і з іншими операторами в інших регіонах. Компанія заявила, що продовжує переговори з операторами, але конкретно поки не повідомила, коли саме і де ще буде доступна нова можливість.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.