Новини України. 15 вересня. Технологу компанії “ПростоПрінт”, яка випускає футболки “Спасибо жителям Донбасса…”, співробітники міліції погрожували зґвалтуванням.

Розробникам футболки погрожують

Про це у Facebook написав власник компанії Денис Олейников.

За його словами, “ПростоПрінт” 0,5% від обороту віддаватиме на благодійні та некомерційні проекти.

“Окремо по 5 грн. з кожної проданої футболки буде передано нашому технологу Галі Редько для оплати послуг найкращих юристів – щоб люди, які в ході допиту погрожували їй зґвалтуванням, не тільки позбулися погонів, а й сіли у в’язницю”, – пише Денис Олейников.

Раніше співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю заблокували роботу “ПростоПрінт” . Правоохоронці конфіскували все обладнання, мотивувавши свої дії підозрами на підробку сувенірної продукції до ЄВРО-2012, нагадує ZN.UA.

Нагадаємо, що саме через сервіс компанії (де кожен може замовити футболку на свій розсуд) випускалися футболки з відомим написом “Дякую жителям Донбасу…”.

Олейников впевнений, що таким же чином була організована і атака на компанію.

“Прописана дуже хороша схема – я говорив, що в такому разі завтра ми будемо закривати “Укрнет”. Тому що якась особа пише іншій особі на “Укрнет”, наприклад, “Рятуй Буркіна-Фасо!”, Потім приїздить УБОЗ і вилучає сервіси “Укрнет”. Тому що вони не можуть зрозуміти, що адресант написав адресату. Завтра хтось викладає якесь відео – приїжджають і заарештовують дата-центр. А навіщо шукати того, хто завантажив відео?”, – писав Олейников.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.