Новини України. 15 вересня. Фото. В аукціонному домі Christie’s продали картини українських художників.

На Christie's продали українські картини

Авторами картин є живописці Анатолій Криволап і Олег Тістол – перші українські художники офіційно представленні на Christie’s.

Торги відбулися вчора, 14 вересня, в Лондоні. Тема: “Післявоєнне і сучасне мистецтво”. На торгах міжнародного дому презентували 264 твори мистецтва кінця ХХ століття і новітнього часу, повідомили в art-agent gallery.

Серед представлених на торгах імен – Вейд Гайтона, Ян Фабр, Аніш Капур, Олафур Еліассон, Білл Віола, Ів Кляйн, Франческо Клементе, Енді Уорхол, Бенксі та багато інших.

“Український арт-ринок і Christie’s в даний момент придивляються один до одного. Сам тільки факт продажу українських лотів – доказ того, що клієнти Будинки зацікавилися українським мистецтвом”, – розповів арт-дилер Ігор Абрамович, який представляє українців на Christie’s.

Загальна виручка торгів “Післявоєнне і сучасне мистецтво” аукціонного дому понад $4,524 мільйони. Одним з найуспішніших лотів стала робота легендарного вуличного художника і графітника Бенксі – “Птах з гранатою”, продана за суму, що майже втричі перевищує свій верхній естімейт.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.