Новини України. 5 вересня. Фракція “БЮТ-Батьківщина” готує свої акції на урочистому відкритті сесії Верховної ради завтра.

Олександр Турчинов
Турчинов: опозиція діятиме адекватно

Про це заявив Перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов.

Він зазначив, що фракція “БЮТ-Батьківщина” готується протистояти депутатам в Верховній Раді. За його словами, дії народних депутатів він опозиції “будуть адекватними тому, що відбувається в Україні, але в межах законодавства”.

“Завтра планується урочисте відкриття сесії Верховної Ради, але що планують святкувати парламентарі більшості ВР: повне знищення демократії в країні, відсутність прав і свобод громадян або знищення українського судочинства, коли ні в чому не винні люди знаходяться за ґратами, коли лідерів опозиції судять виключно за політичними, замовними обвинуваченнями – тому ми не бачимо, що завтра можна святкувати в парламенті”, – підкреслив Турчинов.

Відповідаючи на запитання про встановлення нового високого паркану навколо парламенту, Турчинов зазначив, що це є зовнішніми ознаками перетворення України на тоталітарну державу.

Окрім того, Олександр Турчинов заявив, що “БЮТ-Батьківщина” наполягає на тому, що жодної юридичної підстави у обвинуваченні Тимошенко не існує, як і жодної процесуальної чи конституційної підстави для її перебування під вартою.

“Навіть свідки від звинувачення та від прокуратури повністю підтвердили правоту Тимошенко, а в п’ятницю була зруйнована сфальшована експертиза, а самі експерти відмовлялися підтверджувати ті матеріали, які знаходяться у справі”, – цитує Турчинова прес-служба “Батьківщини”.

Водночас, за словами Турчинова, відсутність реальних доказів по цій справі керівництво країни намагається замінити своїми “пустопорожніми брехливими заявами”.

“Тобто не судді, а президент, прем’єр і Генпрокурор судять Юлію Тимошенко, судять, виходячи зі свого страху щодо відповідальності за власні злочини”, – наголосив він.

“Цей фарс завершиться, і підтримка всіх цивілізованих країн світу, громадських та релігійних діячів – все це призведе до перемоги здорового глузду”, – переконаний Турчинов.

Він також додав, що “навіть незважаючи на відсутність в Україні судочинства, вони (влада) не зможуть зламати нашого лідера”.

“І я впевнений, що і Юлія Тимошенко, і Україна будуть вільними”, – резюмував Олександр Турчинов.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.