Новини України. 19 вересня. Кияни скаржаться, що ціни на ярмарках, які кожні вихідні влаштовують у місті, вище, ніж у супермаркетах і на звичайних ринках.

На київських ярмарках ціни далеко не найнижчі

Хоча влаштовуються вони для того, щоб люди отоварилися на 15-20% дешевше.

При цьому через ярмарки перекривають рух, а після торговців залишається багато сміття. «Сегодня» переконалася, що ціни справді не низькі. На суботньому ярмарку на Березняках картопля і цибуля продавалася по 2,50 за 1 кг, а помідори – по 6-10 грн. Поряд на ринку «Березняки» найкрасивіші томати пропонували максимум по 6 грн, дрібніші – 3-4. У той же час на оптовому ринку на Борщагівці цибулю і картоплю продають по 1,70 і 2 грн. відповідно. А якісні помідори можна купити і за 4 грн. «Це просто обман. Я їхала кілька зупинок, а купити на ярмарку нічого», – говорить киянка Марія Антонівна.

У мерії кажуть, що ціни на ярмарках під контролем. «Ми щотижня перевіряємо торговців на ярмарках. Ціни постійно контролюють. Але потрібно розуміти, що вона залежить і від якості товару. Продавцям, що завищують ціни, робимо суворі попередження, а рекомендовані ціни повинні бути вивішені на стенді», – сказав нам в. о. начальника главку торгівлі КМДА Василь Щеребенко. Якщо стендів немає, в мерії рекомендують скаржитися за номером 1551.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.