Новини України. 22 вересня. Лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко запросили взяти участь у 41-й сесії парламенту Канади у Оттаві.

Юлія Тимошенко
Тимошенко запросили на сесію парламенту Канади

“Як лідер Ліберальної партії Канади я маю честь запросити пані Юлію Тимошенко, колишнього прем’єр-міністра України та лідера демократичної опозиції, до Оттави для зустрічей з канадськими парламентарями та для участі у 41-й сесії Парламенту”, – йдеться у листі-запрошенні голови Ліберальної партії Канади Боба Рея.

Голова Ліберальної партії Канади висловив стурбованість останніми подіями в Україні, “особливо це стосується політично-вмотивованих арештів багатьох опозиціонерів, включаючи пані Тимошенко”, передає прес-служба Тимошенко.

Боб Рей наголосив, що після набуття незалежності 20 років тому Україна досягла вагомих успіхів на шляху до демократії.

Канада спостерігала за змінами та активно підтримувала багато з них. На жаль, з превеликим сумом ми спостерігали за останніми подіями в Україні, зокрема, за арештом пані Тимошенко”, – йдеться у листі.

“Я сподіваюся, що моє запрошення та візит пані Тимошенко до Оттави сприятимуть розвитку демократії в Україні”, – наголосив він.

Як відомо, Ліберальна партія Канади є однією з найбільших та найстаріших партій країни – її було засновано в 1867 році. Основні засади партії: підтримка ліберальних принципів індивідуальної свободи, відповідальності і правової держави. Лідери партії довгий час формували уряд країни, у ХХ столітті Ліберальна партія перебувала при владі 69 років. Після виборів 2006 року партія має статус офіційної опозиції в канадському парламенті.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.