Новини України. 8 вересня. Родіону Кірєєву поставлено завдання оголосити обвинувальний вирок у кримінальній справі, порушеній стосовно неї, 15 або 16 вересня.

Тимошенко чекає на вирок

Про це сказала Юлія Тимошенко, посилаючись на інформацію свого захисту.

“Поставлені дуже чіткі параметри часу. Я хочу повідомити вам, пане суддя, що ми працюємо так само, скажімо, по певним можливостям нашим і в Адміністрації Президента, і з прокуратурою, і з усіма. Нам дуже чітко передають інформацію. Я хочу вам повідомити, що так, як нам надали інформацію, 15-16 вересня вам поставлено завдання винести вирок, причому вирок обвинувачення, і причому не звертаючи увагу ні на які покази”, – цитує Юлію Тимошенко офіційний сайт екс-прем’єра.

Юлія Тимошенко також повідомила, що очікується посилення загонами спецпідрозділу “Беркут” Печерського районного суду міста Києва у зв’язку з оголошенням в ці дні вироку у справі.

“Нам передали інформацію, що на 15-16 вересня стягують “Беркут” в Київ з інших регіонів для того, щоб оголосити вирок”, – сказала екс-прем’єр.

Під час оголошення цієї інформації суддя Родіон Кірєєв перебивав Юлію Тимошенко і наполягав на обґрунтуванні підсудною клопотання сторони захисту про виклик свідків.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.