Новини політики. 27 вересня. Лідер партії Сильна України Сергій Тігіпко розповів, чому разом зі своєю партією йде до Партії регіонів.

Тігіпко розповів, чому пішов на об'єднання

На його думку, зміни в країні може провести тільки серйозна партія. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

“Для мене сьогодні абсолютно зрозуміла одна позиція: великі зміни, великі реформи можуть проводити великі, серйозні політичні партії, ті, у яких є вплив, ті, у яких є консолідована більшість у парламенті, ті, у яких є позиція в Кабінеті міністрів, які можуть виробляти, і найголовніше – приймати рішення “, – сказав Тігіпко, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Тігіпко зазначив, що до необхідності об’єднання його підштовхнула необхідність прийняття ряду рішень, зокрема, про гуманізацію економічних злочинів, про відпрацювання законодавства з ІТ-галузі, про Митний кодекс.

“І ще багатьох рішень, які ми сьогодні генеруємо, які ми сьогодні продукуємо, за якими нам сьогодні потрібна експертиза, допомога людей на місцях, а після цього – підтримка великої партії. Я вважаю, що сьогодні у нас є серйозна можливість за останній рік перед парламентськими виборами провести дуже багато цікавих, важливих для країни рішень, і заради цього є сенс об’єднуватися “, – підсумував Тігіпко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.