Новини політики. 13 вересня. Звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту може відбутися тільки через наполегливість й послідовність громадськості.

Анна Герман
Табачника звільнить сила громадської думки

Про це заявила радник президента України з гуманітарних питань Ганна Герман.

“У системі української освіти за останній рік дуже багато змінилося під тиском громадської думки. Завершення всієї цієї історії (про звільнення) теж буде залежати від громадської думки, від його потужності і сили, і від того, наскільки цей струмінь буде наполегливим і послідовним у розчищенні “авгієвих стаєнь” всієї 20-річної української політики”, – сказала Герман.

На її думку, за 20 років в українській політиці накопичилося «багато всього такого, на що потрібен богатир, який вимиє все це з “авгієвих стаєнь”. “А таким чистим струменем може бути тільки розвинуте суспільство, яке змушує рахуватися з ним”, – підкреслила радник президента.

Раніше президент України Віктор Янукович попередив міністрів гуманітарного блоку, що якщо вони не змінять своє ставлення до роботи, то їх чекає доля віце-прем’єра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктора Тихонова.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.