Новини політики. 24 вересня. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що у політиці потрібно бути готовим до неприємностей.

Табачник не вважає цю ситуацію серйозним інцидентом

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи акцію студентки Києво-Могилянської академії під час проведення Форуму міністрів освіти європейських країн, повідомляє УНН.

“Хуліганство не має політичних поглядів, яким би воно не було: націоналістичним, радикальним, ліворадикальним. Це просто хуліганство і воно поширене у світі: коли жбурляли туфлі у Буша, коли мармуровою статуеткою жбурляли у Берлусконі.

Медведєв, можливо, переживав за свого міністра у якого 4 рази жбурляли різними предметами. Двічі – вдало, двічі –ні. Ну то й що? Кому це цікаво?…Ти пішов у політику – будь готовий до неприємностей. Ти пішов у футбол – будь готовий, що представник іншого клубу не завше делікатний на полі”, – сказав міністр.

Нагадаємо, 22 вересня під час Форуму міністрів освіти європейських країн до міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника підійшла студентка Києво-Могилянської академії з наміром вручити квіти, однак після декількох слів звернення до міністра вона вдарила його букетом по обличчю.

У свою чергу, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час прес-конференції прокоментував інцидент.”Ніякого інциденту у нас не сталось. Спочатку вона чарівно посміхалась і казала, як вона прагне подарувати квіти, а потім з пересердя почала тицяти цими квітами. Я ставлюсь до цього абсолютно спокійно, абсолютно нормально”, – сказав Табачник.

Крім того, очільниця Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова зазначила, що студентка Києво-Могилянської академії образила не особисто міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, своїм вчинком вона принизила державу Україну в очах європейської громадськості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.