Новини політики. 2 вересня. Країна продовжує обговорювати новину про те, що глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін нібито проанонсував швидке звільнення міністра освіти Дмитра Табачника.

Дмитро Табачник
Табачника порадувала новина про власне звільнення

Насправді ніхто нічого не анонсував. Як повідомило джерело в Адміністрації президента, повністю «скандальна» відповідь Льовочкіна на питання про відставку Табачника звучала так: «Так, обов’язково, але невідомо коли».

«І при цьому Льовочкін посміхався, всім виглядом даючи зрозуміти, що жартує», – додало джерело і пояснив, що найближчим часом звільнення міністра не планується, пише «Сегодня».

Але резонанс вийшов серйозний. ЗМІ вже почали міркувати про змінника Табачника і його політичне майбутнє. А коли вчора вранці Табачник не з’явився в одну зі столичних шкіл, де він був у списку почесних гостей, відразу пішли розмови: готується до відставки.

«Я сьогодні працюю у Вінницькій області, – сказав вчора міністр. – Ми відкрили нову гімназію в Шаргороді. І це була давня домовленість, яку 31 серпня я погодив з прем’єр-міністром».

До розмов ж про свою відставку Табачник поставився з іронією – він теж вважає, що Льовочкіна неправильно зрозуміли.

«Кількість безглуздих новин мене спочатку здивувало, потім – порадувало, – каже Дмитро Володимирович. – Мені навіть цікаво було поспостерігати за безпідставним торжеством опонентів. Не думав, що людям проста неточність у пресі доставить стільки дурної і бундючної радості. Особливо було цікаво читати про бажаючих взяти з моїх рук кермо. Хочеться словами Жванецького сказати: ретельніше треба, хлопці, вивчати матеріальну базу».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.