Новини України. 14 вересня. Луганській обласній організації ВО “Свобода” заборонили 14 і 15 вересня проводити акції протесту у зв’язку з візитом до Луганська Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

"Свободі" не дозволили зустріти Кирила

Про це розповіла доцент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, член ВО “Свобода” Ірина Магрицька.

За її словами, у міській раді було скликано нараду за участю міського голови, його заступників і всіх начальників управлінь, де обговорювався приїзд Патріарха Кирила до Луганська.

“Під час засідання було подано кілька заявок на проведення мітингів в дні візиту Патріарха Кирила. Була наша заявка, і ще дві від афганців і молодих регіонів. Як з’ясувалося, вони планували проводити свої акції на тих же територіях, де планували “свободівці”. Я припускаю, що ці заявки були липовими”, – зазначила вона.

На нараді представнику Луганського обласного осередку “Свободи” запропонували відмовитися від проведення акцій, однак той навідріз відмовився.

“Ми хотіли провести мирну акцію, щоб розповісти людям про те, що ми виступаємо за створення української помісної православної церкви, а також про те, ким є Патріарх Кирил насправді”, – повідомила вона.

Однак, у підсумку представили мiської влади прийняли рішення про заборону проведення будь-яких масових акцій на території Луганська в дні візиту Кирила.

“Поки ми не плануємо проводити анонсовані акції, але як складуться обставини далі, буде видно”, – зазначила Ірина Магрицька.

Нагадаємо, 14-15 вересня Луганську область з відвідає Предстоятель Руської Православної Церкви, Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило.

Очікується, що 14 вересня після обіду Патріарх Кирило прилетить до аеропорту Луганська, після чого відправиться до кафедрального Свято-Володимирський собор, де звернеться до віруючих.

15 вересня в 9.30 на відбудеться урочиста літургія, яку проведе Патріарх.

За матеріалами Восточный Вариант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.