Новини економіки. 21 вересня. За даними МВФ, для США та країн єврозони підвищилися ризики нової рецесії, що може завдати серйозної шкоди економіці інших країн.

На світ чекає нова криза?

Міжнародний валютний фонд (МВФ) виступив із застереженням про те, що світова економіка вступає в “небезпечну нову фазу”.

За даними організації, для США та країн єврозони підвищилися ризики нової рецесії, що може завдати серйозної шкоди економіці інших країн.

У своєму останньому прогнозі МВФ пише про загрозу того, що занадто поспішні скорочення бюджетних асигнувань в Америці продовжать працювати на погіршення економічних перспектив.

Європейському центробанку експерти фонду радять приготуватися до скорочення процентних ставок, а європейським лідерам слід поспішити з введенням тих антикризових заходів, про які вже було домовлено.

Укладачі доповіді також дорікають ключовим країнам Азії у тому, що ті докладають недостатньо зусиль для насичення світового товарного ринку.

Нагадаємо, раніше в МВФ підрахували, що у разі поглиблення світової фінансової кризи резервів фонду може виявитися недостатньо для підтримки всіх проблемних країн.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.