Новини політики. 21 вересня. Суддя Печерського суду Києва у справі проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Сергій Вовк пригрозив видалити присутніх у залі засідань, якщо ті будуть сміятися над жартами екс-міністра.

Луценко веселить людей у залі суду

Зараз у суді проходить допит свідка Олексія Прилипко. Він розповів, що працював в МВС при Луценко. Прокурори допитували його про прийняття на роботу в міністерство Леоніда Приступлюка, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Прокурор Зінченко запитав у свідка, чому Приступлюк був прийнятий на роботу в 47 років, якщо за законом вік прийнятих на роботу не повинен перевищувати 45 років.

Луценко заперечив проти такого питання – він сказав, що прокурор перекручує норми закону, і що пункту про 45 років немає. Суд попросив Зінченко переформулювати питання.

Прокурор запитав, скільки випадків було в практиці свідка, коли на роботу приймалися люди 70-річного або 60-річного віку.

“Ваша честь, я попрошу призначити експертизу. Представники прокуратури впадають в маразм”, – прокоментував це Луценко.

Присутні в залі і учасники процесу розсміялися, після чого суддя попередив, що якщо це повториться, він вижене людей із зали. Екс-міністру суддя сказав, що не буде ставити його прохання на обговорення.

У той же час, Прилипко заявив, що в міністерстві працює багато людей такого ж віку, як у Приступлюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.