Новини світу. 21 вересня. Європейський суд не дозволив реєстрацію торгової марки з гербом Радянського Союзу, обгрунтувавши своє рішення протиріччям радянського символу моральним принципам країн-учасниць Євросоюзу.

Герб СРСР у багатьох країнах Європи поза законом

“Знак не можна реєструвати, оскільки це не відповідає прийнятим в частині ЄС моральним принципам, а цю частину в деяких обставинах може складати і одна держава-член”, – йдеться в оприлюдненому рішенні суду, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

У минулий вівторок суд відхилив прохання зареєстрованої на Віргінських островах фірми Couture Tech Ltd. Підприємство намагалося зареєструвати герб Радянського Союзу як товарного знака, стверджуючи, що “ставлення однієї держави-​​члена або групи держав не повинно нав’язуватися всьому ЄС“.

У Литві за поширення нацистських або комуністичних символів або їх демонстрацію загрожує штраф до 1000 літів ($ 395), а за заперечення злочинів Радянського Союзу або нацистської Німеччини, а також за грубе їх применшення – позбавлення волі строком до 2 років. Аналогічні заборони існують і в інших країнах Східної та Центральної Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.